REKLAM REKLAM

Burak Yılmaz Sosyal Medyada Popüler Oldu

Burak Yılmaz Sosyal Medyada Popüler Oldu

Geçtiğimiz günlerde otobüs şoförü ile kavga ettiği iddia edilen Burak Yılmaz’ın kavga görüntüleri ortaya çıktı. Otobüs şoförü ile sözlü atışmaya başlayan Burak Yılmaz, git gide sinirlendi ve şoför ile daha fazla tartışmaya başladı.

Kayıtlardan göründüğüne göre otobüs şoförü, Burak Yılmaz’ı otobüs ile sıkıştırdı. Arabasının yanında bulunan Burak Yılmaz’a teğet geçen otobüs, Yılmaz’ı sinirlendirdi.

Tam otobüsün geçtiği esnada sözlü bağırmaya başlayan Burak Yılmaz’ı otobüs şoförü fark etti ve otobüsü durdurdu. Otobüsün içerisine kadar giren Burak Yılmaz, tartışmanın daha da büyümesine neden oldu.

Karşılıklı sözlü atışmalar, insanlar araya girmeseydi kavgaya dönüşecekti. Burak Yılmaz, içeriye girdiği esnada otobüs şoförü direksiyonun yan tarafında bulunan boşluktan bir sopa çıkardı ve Yılmaz’a doğru savurdu. Otobüs şoförü tam sopayı çıkardığı anda dışarıdaki vatandaşlar tarafından geriye çekilen Burak Yılmaz, dışarıda da bağırmaya devam etti.

Yolculardan birkaçı otobüs şoförünü sakinleştirmeye çalışırken otobüs şoförü de Burak Yılmaz da hayli stresliydi. Dışarıdaki ve otobüsün içerisindeki vatandaşlar tarafından biraz da olsa sakinleştirilen ikili olay yerinden uzaklaştırıldı.

Yolculardan birisi otobüsün kapı kapatma tuşuna basarak kapıyı kapattı ve otobüs güzergahında ilerlemeye devam etti. Aynı zamanda otobüs içerisinde bulunan birkaç genç yolcu da Burak Yılmaz’a sözlü atışmalarda bulundu.

115 defa okundu kategorisinde, 19 Ara 2016 - 19:39 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz