REKLAM REKLAM

Erdoğan’dan “Bölemeyeceksiniz!” Uyarısı

Erdoğan’dan “Bölemeyeceksiniz!” Uyarısı

Trabzonspor’un yeni stadının açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; dün Kayseri’de meydana gelen terör eylemi sonrasında şehit olanlara Allah rahmet diledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: Terör örgütlerinin esas amacı ülkemizi kısır bir gündeme hapsetmektir. Bizi bu tuzağın içine çekemeyecekler. İstedikleri kadar terör estirsinler, bu milleti asla bölemeyeceksiniz”

Kayseri’de hayatını kaybeden 14 şehidimizin ardından terör örgütlerini sert bir dille eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan; terör ile olan mücadeleden yılmayacağımızı, toplum ve millet olarak teröre boyun eğmeyeceğimizi dile getirmesi ile açılışta toplanan binlerce vatandaşın alkışını aldı. Konuşmasına ayrıca: “Alçak saldırı bugünün planlarını nispeten değiştirdi. Bugünkü açılışa istinaden yapılacak olan bütün eğlence programlarını iptal ettik. Ancak kesinlikle amacımıza gölge düşürmedik. İşin eğlence kısmını daha sonra yapsak da olur” diyerek Trabzon halkına seslendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca yeni atılımlara başlanacak olduğu, yepyeni projeler ile Trabzonspor’un desteklenmeye devam edeceğini, Trabzon taraftarına yine bugün gerçekleştirdiği Katar Emiri ile olan ziyareti neticesinde yeni projeler sunacaklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon’da kaldığı 2 günlük zaman diliminde hem bu büyük stad ve spor kompleksinin açılışını gerçekleştirdi hem de Katar Emiri ile buluşarak kış sporlarına yönelik yatırım yapılabilecek bölgelerin keşiflerini yaptı. Yakın zaman diliminde Trabzon halkının bir diğer gelir kapısı olacak yeni tesislerin açılmasının çalışmalarının yapıldığı belirtildi.

128 defa okundu kategorisinde, 18 Ara 2016 - 11:52 tarihinde yayınlandı
Yorum Yaz